شغلی پنهان و لی فوق العاده پولساز

شغلی پنهان و لی فوق العاده پولساز

19 تير 95 1 نظر

شغلی پنهان ولی فوق العاده پولساز !

شغلی پنهان ولی فوق العاده پولساز !

 

با سلام به شما دوست نجفی دات کامی عزیزم ،

این روزها اکثر جوان ها یک مشکل متحد دارند = بی کاری

همین موضوع باعث شده تا افراد به دنبال شغل و کسب درآمد از راه های مختلف برن و این درحالی هست که فقط بعضی از این افراد با کسب و کار اینترنتی و قابلیت های موجود دراون آشنا می شن و تصمیم می گیرن این کسب و کار رو راه درآمدزایی خودشون قرار بدن .

امروز در این مقاله قصد دارم شما دوست عزیزم رو با کسب و کاری آشنا کنم که واقعا از چشم بسیاری از افراد پنهان مونده و این می تونه برای شما که این مقاله رو مطالعه می کنی یک فرصت به شمار بیاد که در صورت استفاده از اون برنده خواهی شد !

اگر بخواه این کسب و کار رو در یک جمله وصف کنم باید بگم = فوق العاده پولساز

بله فوق العاده پولساز !

به همین علت ازت می خوام که تا انتهای مقاله با من همراه باشی تا دقیقا بهت نشون بدم این کسب و کار چه قابلیت هایی رو در خودش داره .

 

بسیار خوب حالا اگر آماده باشی بریم سراغ آشنایی با این کسب و کار .

حتما این سوال ذهنت رو مشغول کرده که این کسب و کار چیه ؟

در جواب باید بگم نام این کسب و کار برنامه نویسی برای سیستم عامل های اندروید و ios هست ( خواهشا از اسم برنامه نویسی ترس نداشته باشید و فقط با من تا انتهای این مقاله همرا باشید تا راه حل این موضوع رو به شما نشون بدم ) .

بله برنامه نویسی !

از اونجایی که قراره در انتهای این مقاله شما رو با موضوعی آشنا کنم که می تونه کارتون رو فوق العاده آسون بکنه ،اجازه بده در مورد اینکه چطوری برنامه نویسی کنیم صحبت نکنیم ، چون این موضوع هم شما رو خسته می کنه هم من رو و از طرفی اصلا نیازی نداریم که بدونیم چطوری باید برنامه نویسی کنیم ، پس سریعا به بررسی قابلیت ها و درآمد های موجود در این برنامه می پردازیم .

 

چرا این کسب و کار ؟

شاید این سوال ذهن شما دوست عزیزم رو مشغول کرده باشه که چرا این کسب و کار یک کسب و کار فوق العاده هست و چرا باید این کسب و کار رو شروع کنم ؟

در جواب این سوال باید قابلیت های این کسب و کار رو برای شما معرفی کنم .

 

قابلیت ها و مزایای موجود در این کسب و کار :

 1. ساعات کاری فوق العاده کم در مقابل درآمد بسیار بالا( تنها با یک ساعت کار روزانه می تونید درآمدزایی های فوق العاده ای از این کسب و کار داشته باشید )
 2. کاملا قانونی بودن این کسب و کار ( بر خلاف برخی از کسب و کار های اینترنتی دیگر )
 3. بدون نیاز به هیچ دانش و تخصصی قابلیت راه اندازی دارد ( البته با روشی که من در کتاب راز درآمدزایی من به صورت رایگان آموزش دادم )
 4. قابلیت رشد در این کسب و کار بسیار بالاست
 5. خریداران آماده در این کسب و کار بسیار زیاد هستند
 6. شهرت در این کسب و کار وجود دارد ( کافیه یکی از برنامه های شما خرید بالایی داشته باشه ، همین لحظه هست که خیلی از افراد شما و برنامه ی شما رو می شناسن و اسم برنامه ی شما در زبان ها می افته )

و ...

همون طور که مشاهده کردی این کسب و کار دارای مزایای  بسیار زیادی هست که با در نظر گرفت اون ها به راحتی می شه گفت این کسب و کار یک کسب و کار فوق العاده هست و به همین دلیل من این کسب و کار رو به یکی از رازهای زندگی خودم تبدیل کرده بودم .

حالا اگر مایل باشی بریم سراغ بررسی درآمدهای موجود در این کسب و کار و با هم این مورد رو بررسی کنیم که در این کسب و کار انتظار چه درآمدهایی رو می شه داشت و آیا این کسب و کار واقعا یک کسب و کار پولساز هست یا خیر .

 

در آمد های موجود در این کسب و کار :

می خوام این بخش رو با یک مثال از درآمدهای موجود در این کسب . کار شروع کنم و می خوام یکی از بدترین درآمدها رو با مثال برات روشن کنم :

فرض می کنیم شما یک برنامه ی اندرویدی رو ساختی و منتشرش کردی و قیمت 500 تومان   ( پایین ترین قیمت ممکن برای یک برنامه ) رو برای برنامه ی خودتون در نظر گرفتی و فقط 500 نفر برنامه ی شما رو خریداری کردن ( یکی از بدترین نتایج ممکن ) ، در این حالت درآمد شما :

                                                                                                                   250.000 = 500 × 500

این درآمد یکی از بدترین درآمدهای ممکن در این کسب و کار هست و این درآمد ممکن هست در یک روز ، یک هفته و یا یک ماه بدست بیاد .

حالا احازه بده یک مقدار شرایط رو تغییر بدیم :

فرض کنیم شما قیمت برنامه ی خودت رو 1000 تومان تعیین کرده باشی و 5000 نفر برنامه ی شما رو خریداری کرده باشن ، در این حالت درآمد شما به صورت هست :

5.000.000 = 5000 × 1000

همون طور که دیدی درآمد در این شرایط کاملا متفاوت شد و این 5 میلیون تومان درآمد ممکن هست درآمد یک روز ، یک هفته و یا یک ماه شما باشه و حالا وقتی درآمد بعضی از برنامه های منتشر شده رو به تو دوست عزیزم اعلام کردم خودت متوجه می شی که چه فرصت بی نظیری رو به روی تو هستش .

وقتی به بررسی درآمد این برنامه ها برسیم خودت می بینی که 5.000.000 تومان درآمد یک درآمد معمولی در مقابل این برنامه ها هستش .

درآمد های برخی از برنامه های منتشر شده در مارکت های اندروید :

 

حالا می خوام برنامه هایی رو به تو دوست عزیزم معرفی کنم که با دیدن درآمدهای اون ها شوکه می شی ، اگر آماده باشی بریم سراغ معرفی این برنامه ها .

 

 • برنامه ی کارت بانک ( منتشر شده در مارکت کافه بازار )

 

قیمت برنامه : 5000 تومان

تعداد دانلود : بیشت از 20.000 عدد

درآمد میانگین : 100.000.000 تومان

 

 • موبوگرام ( منتشر شده در مارکت کافه بازار )

 

قیمت برنامه : 5000 تومان

تعداد دانلود : بیش از 200.000 عدد

درآمد میانگین : 1.000.000.000 تومان

 

 • برنامه ی کیبرد کلید برد 2 ( منتشر شده در کافه بازار )

 

قیمت برنامه : 3000 تومان

تعداد دانلود : بیش از 20.000 عدد

درآمد میانگین : 60.000.000 تومان

 

 • پلیس +10 و خلافی و پلاک یاب

 

قیمت برنامه : 2000 تومان

تعداد دانلود : بیش از 100.000 عدد

درآمد میانگین : 200.000.000 تومان

 

 • تو به جاش بخون ( خوانندگی فوق حرفه ای ) ( منتشر شده در کافه بازار )

 

قیمت : 5000 تومان

تعداد دانلود : بیش از 5000 عدد

درآمد میانگین : 25.000.000 تومان

 

 

بسیار خوب همون طور که مشاهده کردی درآمدهای موجود در این کسب و کار بسیار بسیار بالاست و اگر نکات ریز و درشت موجود در این کسب و کار رو رعایت کنی رسیدن به چنین درآمدهایی برای شما تضمین شدست .

 

حالا همونطور که در ابتدای این مقاله بهت گفتم می خوام پیشنهادی رو به شما بدم :

اگر تصمیم گرفتی این کسب و کار رو شروع کنی و درآمدهای شگفت انگیزی رو وارد زندگی خودت کنی و باعث افتخار پدر و مادر و خانواده ی خودت بشی می خوام بهت یک پیشنهاد عالی بدم ،

اگر می خوای در این کسب و کار، من به عنوان کسی که قبلا این مسیر و طی کردم و شکست های زیادی رو تجربه کردم تا درآخر راه اصلی و درست رو در این کسب و کار پیدا کردم در کنارت باشم و دستت رو بگیرم و مسیر اصلی و صحیح کسب درآمد از این کسب و کار رو بهت نشون بدم تا با کمترین ریسک ممکن خودت رو به درآمدزایی برسونی ، همین حالا اقدام کن و محصول راز درآمدزایی من  رو که شامل تمام تکنیک ها ، تجربه ها و راه های کسب درآمد از این کسب و کار می شه رو با شرایط استثنایی که برای مدت بسیار محدودی موجود هست تهیه کن و زندگی مالی خودت دگرگون بکن و باعث افتخار پدر و مادرت باش .

برای آشنایی بیشتر با محصول راز درآمدزایی من و تهیه ی این محصول که برای اولین بار در ایران توسط وبسایت نجفی دات کام منتشر شده همین حالا اقدام کن .

 

همین حالا و فورا می خوام به جمع بچه های راز درآمدزایی من ملحق بشم

 

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
بهنام یزدانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام سوالم اینه که ایا باید با کامپیوتر اشنایی کامل و تخصص داشته باشیم یا اینکه اموزش شما برای یرنامه نویسی کافی است؟
ممنون

امیرحسین نجفی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

سلام، وقت بخیر

خیر یک آشنایی معمولی با کامپیوتر کافی هست.

بابت تاخیر در پاسخ معذرت می خوام

پاسخ